Jdi na obsah Jdi na menu
 

Vánoční výstava 12-13.12.2009

13. 12. 2009
V adventním čase,jako připomínku blížících se vánoc,uspořádali zahrádkáři v košíkárně Domova u rybníka ve dnech 12-13.prosince Vánoční výstavu.Kolem 25 vystavovatelů,převážně z naší obce,přinesli ukázat ze svých domovů věci,které u nich doma navozují tu správnou vánoční atmosféru a jež neodmyslitelně u nich k vánocům patří...
Již při vstupu do sálu na návštěvníky dýchla sváteční atmosféra.Tiše hrající koledy umocňovaly pocity z prohlídky spousty svícínku,adventních věnečků,forem a formiček na pečení,různých vykrajovátek,historických kuchyňských vah,pohledů,vánočních ozdob,nádobí,sušených květin a množství dalších drobností...Některé své exponáty nabízeli vystavovatelé i k prodeji.Své expozice tu měla i mateřská školka a Domov u rybnika.Doplňujícími expozicemi byly i krmítka pro ptáky a vlastoručně vyrobené herbáře p.Kalvodové a p.Ševčíka.K prodejí byly i tácky plné nádherných perníků,které napekla p.Melíšková....
Sálem se mísila vůně jehličí z vánočních stromečků,vůně perníčků a svařeného vína.V této pohodové atmosféře,bylo možne si i posedět a popovídat u kávičky či svařáku,či zasytit chuťové buňky zabíjačkovými specialitami...
Výstavu navštívilo za oba dny ,odhadem více než stotřicet občanů,nejen z naší obce.Vystavené kolekce a exponáty byly odměněny Pochvalným listem od ZO ČZS.Děkujeme všem občanům,kteří se naší výstavy zůčastnili,buď jako vystavovatelé či návštěvníci a věříme.že si u nás načerpali tu správnou předvánoční náladu.... Přejeme Vám hezké prožití vánoc!
                                                                           -P.B.-
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář